Zestaw: Monitor dotykowy 360°, 10,1’’ z 4 kamerami, 10-32V TT.11360M SET
SKU:
TT.11360M SET
5 999,00 zł brutto
Pozostało tylko: 5
Pozostało tylko: 5
15
Osoby oglądające ten produkt teraz!
-
3 lata gwarancji SERIA BLACK
Gwarantujemy najwyższą jakość – seria BLACK objęta 3-letnią gwarancją producenta.
-
Szybka wysyłka – zamów do 13:00!
Zamówienia złożone nam do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia.
-
Pomoc ekspertów – skontaktuj się jak lubisz!
Doradztwo techniczne i merytoryczne wysokiej klasy specjalistów – napisz na contact@tttechnology.eu lub zadzwoń 61 875 30 62.
Opis
Zestaw monitoringu wizyjnego do pojazdów, zapewniający widok 360° z czterech kamer HD oraz zaawansowane funkcje ułatwiające manewrowanie i zwiększające bezpieczeństwo. Idealny do ciągników, koparek, tirów, busów i innych pojazdów.
Elementy zestawu:
1 monitor TT.11360M – zaawansowany monitor o przekątnej 10,1 cala z możliwością podłączenia 4 kamer jednocześnie.
4 kamery TT.11360HD – wysokiej jakości kamery z widokiem 360° i wodoodporną konstrukcją IP69K.
Najważniejsze funkcje i zalety:
Opcjonalny ekran dotykowy oraz dwupunktowe powiększenie.
Obsługa 4-kanałowej kamery z synchronicznym wyświetlaniem widoku 360° w trybie 2D i 3D.
Wiele formatów wideo do wyboru (1080P, 720P, PAL/NTSC).
5 linii wyzwalania i priorytet wyzwalania.
Regulacja kursora cofania oraz aż 60 poziomów regulacji czułości.
Łatwa instalacja i intuicyjna obsługa dzięki innowacyjnym rozwiązaniom.
Możliwość nagrywania na nośniki SSD/MicroSD (brak w zestawie).
Zastosowanie:
- w pojazdach, maszynach i systemach nadzoru wewnętrznego/zewnętrznego.
Specyfikacja
Parametry
| Napięcie monitora | 10-32V |
|---|---|
| Jasność monitora | 600 cd/m2 |
| Matryca monitora | 10,1″ |
| Rozdzielczość monitora | 1025x3RGBx600 |
| Pobór mocy monitora | max 30W |
| Funkcje monitora | możliwość podłączenia 4 kamer jednocześnie, podzielenia ekranu, posiada wbudowany głośnik, widok 360° 2D i 360° 3D - możliwy wybór |
| System monitora | PAL/NTSC |
| Kąt widzenia monitora | 85° |
| Napięcie kamery | 12V |
| System kamery | PAL |
| Klasa wodoodporności kamery | IP69K |
| Rozdzielczość kamery | 1080P |
| Pobór mocy kamery | max 110mA |
| Kąt widzenia kamery | 360° |
| Podłączenie kamery | 4 PIN |
Opinie użytkowników
Oceniono 0 na 5
0 recenzje
Oceniono 5 na 5
0
Oceniono 4 na 5
0
Oceniono 3 na 5
0
Oceniono 2 na 5
0
Oceniono 1 na 5
0
Napisz pierwszą opinię o „Zestaw: Monitor dotykowy 360°, 10,1’’ z 4 kamerami, 10-32V TT.11360M SET” Anuluj pisanie odpowiedzi
Zobacz nasze inne produkty
Lampa ostrzegawcza 45 LED, na akumulator z pilotem TT.14540-RC
Oceniono 0 na 5
Dostępne
333,00 zł brutto
SKU:
TT.14540-RC
Lampa Robocza 40LED 40 Wat rozproszona, owalna TT.13321
Oceniono 5.00 na 5
Dostępne
168,00 zł brutto
SKU:
TT.13321
Lampa Robocza 6LED 60W rozproszona, kwadratowa TT.13320
Oceniono 5.00 na 5
Dostępne
335,00 zł brutto
SKU:
TT.13320
Adapter / przejściówka H9/H11 (wtyk męski) → 9005 (HB3) gniazdo żeńskie
Oceniono 0 na 5
Dostępne
19,99 zł brutto
SKU:
TT.H9M-9005F
Lampa drogowa LED, 9-calowa MR. X, 160W, 11000 Lm, z dynamicznym, podwójnym światłem pozycyjnym TT.11160
Oceniono 0 na 5
Dostępne
899,00 zł brutto
SKU:
TT.11160

Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.