Zestaw lamp przednich LED New Holland, 210W, światła mijania i drogowe TT.16609
2 163,00 zł brutto
Na stanie
Na stanie
-
3 lata gwarancji SERIA BLACK
Gwarantujemy najwyższą jakość – seria BLACK objęta 3-letnią gwarancją producenta.
-
Szybka wysyłka – zamów do 13:00!
Zamówienia złożone nam do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia.
-
Pomoc ekspertów – skontaktuj się jak lubisz!
Opis
Wysokiej klasy zestaw lamp przednich ze światłem mijania, drogowym i do jazdy dziennej, dedykowana do New Holland. Nie powodująca zakłóceń fal radiowych, dzięki redukcji szumów CISPR 25 Klasy 4. Odporna na mycie pod ciśnieniem, o barwie 5700K.
Najważniejsze cechy:
Gwarancja: 3 lata
Temperatura pracy: -40℃~80 ° C
Redukcja szumów: CISPR 25 Class 4
Żywotność: 50 000 h
Nr OEM: New Holland - Lewa Lampa: 87529723, 87529727, 87529729, 87529731, 84283084, 84283087, 84283089, 84283091, Prawa lampa: 87529724, 87529725, 87529728, 87529730, 84283085, 84283088, 84283090, 84283092
Pasuje do New Holland :
Seria T8000: T8010, T8020, T8030, T8040, T8050
Seria T9: T9.390, T9.450, T9.505, T9.560
Seria TG: TG210, TG230, TG255, TG285
Seria TG II: TG215, TG245, TG275, TG305
Specyfikacja
Parametry
| Napięcie | 10-30 V |
|---|---|
| Moc | 210W |
| Lumeny | 6000lm - środkowe światło, 750 Lm + 2350 Lm - dolne światło, 800lm - górne światło |
| Barwa | 5700K |
| Diody | OSRAM |
| Liczba led | 15, 2 do świateł mijania i drogowych |
| Stopień ochrony | IP68/IP69K |
| Soczewka | Dolne światło - światło mijania i drogowe, Górne światło - soczewka rozproszona, Środkowe światło - soczewka rozproszona |
| Wtyczka | górne światło ma złącze męskie H11, środkowe światło ma złącze męskie H11, dolne światło ma złącze typu plug & play |
| Homologacja | CE, E9, R10, ROHS |
Opinie użytkowników
Zobacz nasze inne produkty
Lampa ostrzegawcza 45 LED, na akumulator z pilotem TT.14540-RC
Dostępne
Lampa Robocza 40LED 40 Wat rozproszona, owalna TT.13321
Dostępne
Lampa Robocza 6LED 60W rozproszona, kwadratowa TT.13320
Dostępne
Adapter / przejściówka H9/H11 (wtyk męski) → 9005 (HB3) gniazdo żeńskie
Dostępne
Lampa drogowa LED, 9-calowa MR. X, 160W, 11000 Lm, z dynamicznym, podwójnym światłem pozycyjnym TT.11160
Dostępne

Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.