Lampa z regulowaną barwą światła: 3000K, 4500K, 6000K, 60W, rozproszona TT.11060-3C
392,00 zł brutto
Na stanie
Na stanie
-
3 lata gwarancji SERIA BLACK
Gwarantujemy najwyższą jakość – seria BLACK objęta 3-letnią gwarancją producenta.
-
Szybka wysyłka – zamów do 13:00!
Zamówienia złożone nam do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia.
-
Pomoc ekspertów – skontaktuj się jak lubisz!
Opis
Wysokiej klasy lampa robocza z regulowaną barwą światła. Dzięki funkcji zmiany barwy użytkownik może samodzielnie dostosować światło do aktualnych potrzeb — od ciepłej barwy (3000K), przez neutralną (4500K), aż po zimną biel (6000K). Takie rozwiązanie pozwala na komfortową pracę zarówno w trudnych warunkach pogodowych, jak i przy zmieniającym się otoczeniu. Lampa nie powodująca zakłóceń fal radiowych, dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4. Odporna na mycie pod ciśnieniem o barwie 5700K. Należąca do serii Black posiadającej 3 letnią gwarancję producenta.
Żywotność: 50 000 h
- oświetlenie robocze w maszynach rolniczych
- oświetlenie robocze w maszynach budowlanych
- oświetlenie dodatkowe dla autobusów lub tirów oświetlenie łodzi lub jachtu
Specyfikacja
Parametry
| Napięcie | 9-36 V |
|---|---|
| Moc | 60W |
| Lumeny | 5800lm, 6200lm, 9800lm |
| Barwa | 3000K, 4500K, 6000K |
| Diody | LG |
| Liczba led | 6 |
| Stopień ochrony | IP68/IP69K |
| Wtyczka | 3-pinowe złącze DT |
| Homologacja | CE, E9, R10 |
Opinie użytkowników
Zobacz nasze inne produkty
Lampa ostrzegawcza 45 LED, na akumulator z pilotem TT.14540-RC
Dostępne
Lampa Robocza 40LED 40 Wat rozproszona, owalna TT.13321
Dostępne
Lampa Robocza 6LED 60W rozproszona, kwadratowa TT.13320
Dostępne
Adapter / przejściówka H9/H11 (wtyk męski) → 9005 (HB3) gniazdo żeńskie
Dostępne
Lampa drogowa LED, 9-calowa MR. X, 160W, 11000 Lm, z dynamicznym, podwójnym światłem pozycyjnym TT.11160
Dostępne

Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.