Lampa robocza LED, 60W, combo, owalna do John Deere TT.13514
392,00 zł brutto
Na stanie
Na stanie
-
3 lata gwarancji SERIA BLACK
Gwarantujemy najwyższą jakość – seria BLACK objęta 3-letnią gwarancją producenta.
-
Szybka wysyłka – zamów do 13:00!
Zamówienia złożone nam do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia.
-
Pomoc ekspertów – skontaktuj się jak lubisz!
Opis
Redukcja szumów: CISPR 25 Class 4
Żywotność: 50 000 h
Pasuje do John Deere:
Seria 5R/5RN: 5125R
Seria 6M: 6100M
Seria 6R: 6105R, 6110R, 6115R, 6120R, 6125R, 6130R, 6135R, 6140R, 6145R, 6150R, 6155R, 6170R, 6175R, 6190R, 6195R, 6210R, 6215R
Seria 7R: 7200R, 7210R, 7215R, 7230R, 7250R, 7260R, 7270R, 7280R, 7290R, 7310R
Seria 8R/8RT: 8225R, 8235R, 8245R, 8260R, 8270R, 8285R, 8295R, 8295RT, 8310R, 8310RT, 8320R, 8320RT, 8335R, 8335RT, 8345R, 8345RT, 8360R, 8360RT, 8370R, 8370RT
Seria 9R/RT/RX: 9360R, 9370R, 9410R, 9420R, 9460R, 9460RT, 9470R, 9470RX, 9510R, 9510RT, 9520R, 9520RT, 9520RX, 9560R, 9560RT, 9570R, 9570RT, 9570RX, 9620R, 9620RX
Specyfikacja
Parametry
| Napięcie | 10-30 V |
|---|---|
| Moc | 60W |
| Lumeny | 4800lm |
| Barwa | 5700K |
| Diody | OSRAM |
| Liczba led | 4 |
| Stopień ochrony | IP68/IP69K |
| Soczewka | Combo |
| Wtyczka | wbudowane złącze męskie i żeńskie 9005 |
| OEM | John Deere RE269636, RE269638, RE331642, RE573609, RE269637, AXE10038 |
| Homologacja | CE, E9, R10, ROHS |
| Kształt | owalna |
Opinie użytkowników
Zobacz nasze inne produkty
Lampa ostrzegawcza 45 LED, na akumulator z pilotem TT.14540-RC
Dostępne
Lampa Robocza 40LED 40 Wat rozproszona, owalna TT.13321
Dostępne
Lampa Robocza 6LED 60W rozproszona, kwadratowa TT.13320
Dostępne
Adapter / przejściówka H9/H11 (wtyk męski) → 9005 (HB3) gniazdo żeńskie
Dostępne
Lampa drogowa LED, 9-calowa MR. X, 160W, 11000 Lm, z dynamicznym, podwójnym światłem pozycyjnym TT.11160
Dostępne

Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.