Lampa robocza LED, 40W, rozproszona, okrągła do Fendt TT.13505
294,00 zł brutto
Na stanie
Na stanie
-
3 lata gwarancji SERIA BLACK
Gwarantujemy najwyższą jakość – seria BLACK objęta 3-letnią gwarancją producenta.
-
Szybka wysyłka – zamów do 13:00!
Zamówienia złożone nam do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia.
-
Pomoc ekspertów – skontaktuj się jak lubisz!
Opis
High-quality round work lamp designed for Fendt. Radio interference-free thanks to CISPR 25 Class 4 noise reduction. Pressure-wash-safe, with a color temperature of 5700K.
Key Features:
Warranty: 3 years
Operating Temperature: -40℃~80℃
Noise Reduction: CISPR 25 Class 4
Service Life: 50,000 hours
Fits:
Fendt: 1038 Vario S4, 1042 Vario S4, 1046 Vario S4, 1050 Vario S4, 512 Vario S4, 513 Vario S4, 514 Vario S4, 516 Vario S4, 714 Vario S4, 716 Vario S4, 718 Vario S4, 720 Vario S4, 722 Vario S4, 724 Vario S4, 822 Vario S4, 824 Vario S4, 826 Vario S4, 828 Vario S4, 927 Vario S4, 930 Vario S4, 933 Vario S4, 936 Vario S4, 939 Vario S4, 930 Vario Gen6, 933 Vario Gen6, 936 Vario Gen6, 939 Vario Gen6, 942 Vario Gen6, 938 Vario MT, 940 Vario MT, 943 Vario MT
Challenger: MT700 Series: MT738, MT740, MT743
Specyfikacja
Parametry
| Napięcie | 10-30 V |
|---|---|
| Moc | 40W |
| Lumeny | 3200lm |
| Barwa | 5700K |
| Diody | OSRAM |
| Liczba led | 4 |
| Stopień ochrony | IP68/IP69K |
| Wtyczka | Złącze męskie H11(H9) |
| OEM | Challenger, Fendt 72611098, G842900020070 |
| Homologacja | CE, E9, R10, ROHS |
| Kształt | okrągła |
Opinie użytkowników
Zobacz nasze inne produkty
Lampa ostrzegawcza 45 LED, na akumulator z pilotem TT.14540-RC
Dostępne
Lampa Robocza 40LED 40 Wat rozproszona, owalna TT.13321
Dostępne
Lampa Robocza 6LED 60W rozproszona, kwadratowa TT.13320
Dostępne
Adapter / przejściówka H9/H11 (wtyk męski) → 9005 (HB3) gniazdo żeńskie
Dostępne
Lampa drogowa LED, 9-calowa MR. X, 160W, 11000 Lm, z dynamicznym, podwójnym światłem pozycyjnym TT.11160
Dostępne

Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.