Lampa robocza LED, 30W, owalna, rozproszona, z wtyczką DT TT.13335-DT
199,00 zł brutto
Na stanie
Na stanie
-
3 lata gwarancji SERIA BLACK
Gwarantujemy najwyższą jakość – seria BLACK objęta 3-letnią gwarancją producenta.
-
Szybka wysyłka – zamów do 13:00!
Zamówienia złożone nam do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia.
-
Pomoc ekspertów – skontaktuj się jak lubisz!
Opis
TT.13335-DT to kompaktowa lampa robocza LED o owalnym kształcie, która łączy nowoczesny wygląd z wygodą codziennego użytkowania. Dzięki możliwości obrotu o 360° pozwala precyzyjnie ustawić kierunek światła i lepiej dopasować oświetlenie do warunków pracy. To praktyczne i trwałe rozwiązanie do maszyn oraz pojazdów roboczych, wszędzie tam, gdzie liczy się funkcjonalność i niezawodność.
Najważniejsze cechy:
Moc: 30W
Lumeny: 3000lm
Wodoodporność na mycie pod ciśnieniem: IP69K
Redukcja szumów: CISPR25 Class 3
Gwarancja: 3 lata
Pasuje do New Holland T5.95, T5.105, T5.105 EC, T5.110, T5.115, T5.120, T4.105
Dzięki mocowaniu obrotowemu pasuje również do większości inych modeli.
Specyfikacja
Parametry
| Napięcie | 9-32 V |
|---|---|
| Moc | 30W |
| Lumeny | 3000lm |
| Barwa | 6000-6500K |
| Stopień ochrony | IP69K |
| Soczewka | Rozproszona |
| Kształt | owalna |
| Homologacja | CE, ECE, R10, ROHS |
Opinie użytkowników
Zobacz nasze inne produkty
Lampa ostrzegawcza 45 LED, na akumulator z pilotem TT.14540-RC
Dostępne
Lampa Robocza 40LED 40 Wat rozproszona, owalna TT.13321
Dostępne
Lampa Robocza 6LED 60W rozproszona, kwadratowa TT.13320
Dostępne
Adapter / przejściówka H9/H11 (wtyk męski) → 9005 (HB3) gniazdo żeńskie
Dostępne
Lampa drogowa LED, 9-calowa MR. X, 160W, 11000 Lm, z dynamicznym, podwójnym światłem pozycyjnym TT.11160
Dostępne

Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.