Lampa Robocza 6LED 60W rozproszona, kwadratowa TT.13320
335,00 zł brutto
Pozostało tylko: 1
Pozostało tylko: 1
-
3 lata gwarancji SERIA BLACK
Gwarantujemy najwyższą jakość – seria BLACK objęta 3-letnią gwarancją producenta.
-
Szybka wysyłka – zamów do 13:00!
Zamówienia złożone nam do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia.
-
Pomoc ekspertów – skontaktuj się jak lubisz!
Opis
Wysokiej klasy lampa robocza kwadratowa, nie powodująca zakłóceń fal radiowych, dzięki redukcji szumów CISPR 25 Klasy 4. Odporna na mycie pod ciśnieniem o barwie 5700K. Należąca do serii Black posiadającej 3 letnią gwarancję producenta.
Najważniejsze cechy:
Gwarancja: 3 lata
Temperatura pracy: -40~+80 ° C
Redukcja szumów: CISPR 25 Class 4
Żywotność: 50 000 h
Zastosowanie:
-oświetlenie robocze w maszynach rolniczych
-oświetlenie robocze w maszynach budowlanych
-oświetlenie dodatkowe dla autobusów lub tirów
-oświetlenie łodzi lub jachtu
Specyfikacja
Parametry
| Napięcie | 10-30 V |
|---|---|
| Moc | 60W |
| Lumeny | 4800lm |
| Barwa | 5700K |
| Diody | OSRAM |
| Liczba led | 6 |
| Stopień ochrony | IP68/IP69K |
| Homologacja | CE, E9, R10, ROHS |
| Kształt | kwadratowa |
Opinie użytkowników
1 opinia dla Lampa Robocza 6LED 60W rozproszona, kwadratowa TT.13320
Wyczyść filtryZobacz nasze inne produkty
Lampa ostrzegawcza 45 LED, na akumulator z pilotem TT.14540-RC
Dostępne
Lampa Robocza 40LED 40 Wat rozproszona, owalna TT.13321
Dostępne
Lampa Robocza 6LED 60W rozproszona, kwadratowa TT.13320
Dostępne
Adapter / przejściówka H9/H11 (wtyk męski) → 9005 (HB3) gniazdo żeńskie
Dostępne
Lampa drogowa LED, 9-calowa MR. X, 160W, 11000 Lm, z dynamicznym, podwójnym światłem pozycyjnym TT.11160
Dostępne

Zweryfikowany właściciel Mat (zweryfikowany) –
Rewelacja, zamontowane w cat 432E z tyłu na ogonie w nocy biało. Poprostu polecam 😁1I