Lampa Robocza 40 Wat rozproszona, prostokątna TT.13440
156,00 zł brutto
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Ten produkt jest obecnie wyprzedany.
Bez obaw! Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy tylko produkt wróci do magazynu.
-
3 lata gwarancji SERIA BLACK
Gwarantujemy najwyższą jakość – seria BLACK objęta 3-letnią gwarancją producenta.
-
Szybka wysyłka – zamów do 13:00!
Zamówienia złożone nam do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia.
-
Pomoc ekspertów – skontaktuj się jak lubisz!
Opis
Wysokiej klasy lampa robocza prostokątna, nie powodująca zakłóceń fal radiowych, dzięki redukcji szumów CISPR 25 Klasy 4. Odporna na mycie pod ciśnieniem o barwie 5700K. Należąca do serii Black posiadającej 3 letnią gwarancję producenta.
Najważniejsze cechy:
Temperatura pracy: -40~+80 ° C
Redukcja szumów: CISPR 25 Class 4
Zastosowanie:
-oświetlenie robocze w maszynach rolniczych
-oświetlenie robocze w maszynach budowlanych
-oświetlenie dodatkowe dla autobusów lub tirów
-oświetlenie łodzi lub jachtu
Specyfikacja
Parametry
| Napięcie | 10-30 V |
|---|---|
| Moc | 40W |
| Lumeny | 2630lm |
| Barwa | 5700K |
| Diody | OSRAM |
| Liczba led | 40 |
| Stopień ochrony | IP68/IP69K |
| Homologacja | CE, E9, R10, ROHS |
| Kształt | prostokątna |
Opinie użytkowników
Zobacz nasze inne produkty
Lampa ostrzegawcza 45 LED, na akumulator z pilotem TT.14540-RC
Dostępne
Lampa Robocza 40LED 40 Wat rozproszona, owalna TT.13321
Dostępne
Lampa Robocza 6LED 60W rozproszona, kwadratowa TT.13320
Dostępne
Adapter / przejściówka H9/H11 (wtyk męski) → 9005 (HB3) gniazdo żeńskie
Dostępne
Lampa drogowa LED, 9-calowa MR. X, 160W, 11000 Lm, z dynamicznym, podwójnym światłem pozycyjnym TT.11160
Dostępne

Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.