Lampa robocza 4 LED, 60W, rozproszona, szara, okrągła, przeznaczona do John Deere TT.16604
392,00 zł brutto
Na stanie
Na stanie
-
3 lata gwarancji SERIA BLACK
Gwarantujemy najwyższą jakość – seria BLACK objęta 3-letnią gwarancją producenta.
-
Szybka wysyłka – zamów do 13:00!
Zamówienia złożone nam do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia.
-
Pomoc ekspertów – skontaktuj się jak lubisz!
Opis
Wysokiej klasy lampa robocza okrągła, dedykowana do John Deere.
Nie powodująca zakłóceń fal radiowych, dzięki redukcji szumów CISPR 25 Klasy 4. Odporna na mycie pod ciśnieniem o barwie 5700K.
Najważniejsze cechy:
Gwarancja: 3 lata
Temperatura pracy: -40~+80 ° C
Redukcja szumów: CISPR 25 Class 4
żywotność: 50 000 h
Długość przewodu: 30 cm
Numery OEM:
Hella: 1GM 996 134-061
59029, AL202742, B40082, RE567623, RE219708, RE233263, AL150478, AL119291, AL205375, AL202743, AL175529, AL175528, AL174341, AL150478, AL119291, AL170944
Pasuje do: John Deere
6020 / 6030 / 6M / 5020 / 5M / 5R
Specyfikacja
Parametry
| Napięcie | 10-30 V |
|---|---|
| Moc | 60W |
| Lumeny | 3200lm |
| Barwa | 5700K |
| Diody | OSRAM |
| Liczba led | 4 |
| Stopień ochrony | IP68/IP69K |
| Wtyczka | Złącze Delphi |
| OEM | Hella: 1GM 996 134-061, 59029, John Deere: AL202742, B40082, RE567623, RE219708, RE233263, AL150478, AL119291, AL205375, AL202743, AL175529, AL175528, AL174341, AL150478, AL119291, AL170944 |
| Homologacja | CE, E9, R10, ROHS |
Opinie użytkowników
Zobacz nasze inne produkty
Lampa ostrzegawcza 45 LED, na akumulator z pilotem TT.14540-RC
Dostępne
Lampa Robocza 40LED 40 Wat rozproszona, owalna TT.13321
Dostępne
Lampa Robocza 6LED 60W rozproszona, kwadratowa TT.13320
Dostępne
Adapter / przejściówka H9/H11 (wtyk męski) → 9005 (HB3) gniazdo żeńskie
Dostępne
Lampa drogowa LED, 9-calowa MR. X, 160W, 11000 Lm, z dynamicznym, podwójnym światłem pozycyjnym TT.11160
Dostępne

Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.