Lampa robocza 2LED 40W ze światłem stroboskopowym 12W TT.11220S
313,00 zł brutto
Na stanie
Na stanie
-
3 lata gwarancji SERIA BLACK
Gwarantujemy najwyższą jakość – seria BLACK objęta 3-letnią gwarancją producenta.
-
Szybka wysyłka – zamów do 13:00!
Zamówienia złożone nam do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia.
-
Pomoc ekspertów – skontaktuj się jak lubisz!
Opis
Wysokiej klasy lampa robocza ze światłem stroboskopowym, nie powodująca zakłóceń fal radiowych, dzięki redukcji szumów CISPR25 klasy 4. Odporna na mycie pod ciśnieniem o barwie 6000K. Należąca do serii Duo Black posiadającej 3 letnią gwarancję producenta.
Najważniejsze cechy:
Gwarancja: 3 lata
Temperatura pracy: -40~+60 °C
Redukcja szumów: CISPR25 Class 4
Żywotność: 50 000 h
Długość przewodu: 30 cm
Zastosowanie:
-oświetlenie robocze w maszynach rolniczych
-oświetlenie robocze w maszynach budowlanych
-oświetlenie dodatkowe dla autobusów lub tirów
-oświetlenie łodzi lub jachtu
Specyfikacja
Parametry
| Napięcie | 10-30 V |
|---|---|
| Moc | 40W, stroboskop 12W |
| Lumeny | 3600lm |
| Barwa | 6000K |
| Diody | LG |
| Liczba led | 2, stroboskop 4 |
| Stopień ochrony | IP68/IP69K |
| Wtyczka | złącze 4 PIN DT |
| Funkcje | światło cofania, światło ostrzegawcze |
| Homologacja | CE, E9, R10, R23, R65, ROHS |
Opinie użytkowników
Zobacz nasze inne produkty
Lampa ostrzegawcza 45 LED, na akumulator z pilotem TT.14540-RC
Dostępne
Lampa Robocza 40LED 40 Wat rozproszona, owalna TT.13321
Dostępne
Lampa Robocza 6LED 60W rozproszona, kwadratowa TT.13320
Dostępne
Adapter / przejściówka H9/H11 (wtyk męski) → 9005 (HB3) gniazdo żeńskie
Dostępne
Lampa drogowa LED, 9-calowa MR. X, 160W, 11000 Lm, z dynamicznym, podwójnym światłem pozycyjnym TT.11160
Dostępne

Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.