Lampa przednia, światło drogowe, mijania i pozycyjne TT.16623
369,00 zł brutto
-
3 lata gwarancji SERIA BLACK
Gwarantujemy najwyższą jakość – seria BLACK objęta 3-letnią gwarancją producenta.
-
Szybka wysyłka – zamów do 13:00!
Zamówienia złożone nam do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia.
-
Pomoc ekspertów – skontaktuj się jak lubisz!
Opis
PRZEDSPRZEDAŻ - WYSYŁKA PLANOWANA PO 30.04.2026
TT.16623 to uniwersalny reflektor LED z funkcją świateł drogowych, mijania i pozycyjnych, zaprojektowany do pracy w różnych typach maszyn i pojazdów roboczych. Solidna konstrukcja, nowoczesny wygląd i wyraźne światło sprawiają, że model ten dobrze sprawdza się wszędzie tam, gdzie liczy się trwałość, dobra widoczność i niezawodność w trudnych warunkach. To praktyczne rozwiązanie dla użytkowników, którzy szukają uniwersalnego zamiennika o nowoczesnej stylistyce i wysokiej funkcjonalności.
Najważniejsze cechy:
Moc: 68,3W
Lumeny: 4680lm
Wodoodporność na mycie pod ciśnieniem: IP67
Redukcja szumów: CISPR25 Class 3
Gwarancja: 3 lata
Specyfikacja
Parametry
| Napięcie | 9-32 V |
|---|---|
| Moc | 68,3W |
| Lumeny | 4680lm |
| Liczba led | 4 |
| Barwa | 5600-6500K |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Funkcje | światła mijania z funkcją postojową, światło drogowe |
| Homologacja | E9, R10, R148, R149 |
Opinie użytkowników
Zobacz nasze inne produkty
Lampa ostrzegawcza 45 LED, na akumulator z pilotem TT.14540-RC
Dostępne
Lampa Robocza 40LED 40 Wat rozproszona, owalna TT.13321
Dostępne
Lampa Robocza 6LED 60W rozproszona, kwadratowa TT.13320
Dostępne
Adapter / przejściówka H9/H11 (wtyk męski) → 9005 (HB3) gniazdo żeńskie
Dostępne
Lampa drogowa LED, 9-calowa MR. X, 160W, 11000 Lm, z dynamicznym, podwójnym światłem pozycyjnym TT.11160
Dostępne

Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.