Lampa przednia LED z kierunkowskazem, prawa, 108W, przeznaczona dla: JCB, Cat, Volvo, Terex TT.16610-P
491,00 zł brutto
Na stanie
Na stanie
-
3 lata gwarancji SERIA BLACK
Gwarantujemy najwyższą jakość – seria BLACK objęta 3-letnią gwarancją producenta.
-
Szybka wysyłka – zamów do 13:00!
Zamówienia złożone nam do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia.
-
Pomoc ekspertów – skontaktuj się jak lubisz!
Opis
Wysokiej klasy lampa przednia prostokątna ze światłem mijania i drogowym dedykowana do JCB, Cat, Manitou, Volvo, Terex
Najważniejsze cechy:
Gwarancja: 3 lata
Temperatura pracy: -40~+80 ° C
Redukcja szumów: CISPR 25 Class 4
Żywotność: 50 000 h
Długość kabla: 15 cm
Pasuje do:
Hella 1EE 996 174-401
1SA996120107
1EE996174201
AEBI (12671021)
AEBI (12683795)
HELLA (Combi220)
MAFI (0005800148)
MAN (81251016403)
MAN (81.25101.6403FF)
MAN (81251016792)
MAN (81AC1258117)
MANITOU (929717)
PAUS (556625)
SCANIA (20223061)
VOLVO (17 286 451)
Faresin (ME11096A40)
JCB (700/50192, 700/50194 )
Specyfikacja
Parametry
| Napięcie | 10-32 V |
|---|---|
| Moc | 108W |
| Lumeny | 4450lm - światło drogowe, 750lm - światło mijania |
| Barwa | 5700K |
| Liczba led | 21 |
| Stopień ochrony | IP68/IP69K |
| Funkcje | światło drogowe, światło mijania |
| Wtyczka | DT 6 PIN |
| OEM | AEBI (12671021) AEBI (12683795), Faresin (ME11096A40), Hella 1EE 996 174-401 1SA996120107 1EE996174201, JCB (700/50192, 700/50194), MAFI (0005800148), MAN (81251016403) MAN (81.25101.6403FF) MAN (81251016792) MAN (81AC1258117), MANITOU (929717), PAUS (556625), SCANIA (20223061), VOLVO (17 286 451) |
Opinie użytkowników
Zobacz nasze inne produkty
Lampa ostrzegawcza 45 LED, na akumulator z pilotem TT.14540-RC
Dostępne
Lampa Robocza 40LED 40 Wat rozproszona, owalna TT.13321
Dostępne
Lampa Robocza 6LED 60W rozproszona, kwadratowa TT.13320
Dostępne
Adapter / przejściówka H9/H11 (wtyk męski) → 9005 (HB3) gniazdo żeńskie
Dostępne
Lampa drogowa LED, 9-calowa MR. X, 160W, 11000 Lm, z dynamicznym, podwójnym światłem pozycyjnym TT.11160
Dostępne

Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.