Lampa przednia 90W, światło mijania i drogowe, kwadratowa, dedykowana do John Deere TT.16606
SKU:
TT.16606
412,00 zł brutto
Na stanie
Na stanie
17
Osoby oglądające ten produkt teraz!
-
3 lata gwarancji SERIA BLACK
Gwarantujemy najwyższą jakość – seria BLACK objęta 3-letnią gwarancją producenta.
-
Szybka wysyłka – zamów do 13:00!
Zamówienia złożone nam do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia.
-
Pomoc ekspertów – skontaktuj się jak lubisz!
Doradztwo techniczne i merytoryczne wysokiej klasy specjalistów – napisz na contact@tttechnology.eu lub zadzwoń 61 875 30 62.
Opis
Wysokiej klasy lampa przednia kwadratowa ze światłem mijania, drogowym i do jazdy dziennej, dedykowana do John Deere. Lampa posiada wtyczkę, która zapewnia szybki i łatwy montaż.
Najważniejsze cechy:
Gwarancja: 3 lata
Temperatura pracy: -40℃~80℃
Redukcja szumów: CISPR 25 Class 4
Żywotność: 50 000 h
Redukcja szumów: CISPR 25 Class 4
Żywotność: 50 000 h
Nr OEM: John Deere: AL178138, AL173619, AL178163
Zastosowanie:
Ciągniki John Deere:
Seria 6030: 6230PR, 6330PR, 6430PR, 6530PR, 6534PR, 6630PR, 6830PR, 6930PR
Seria 7030: 7130PR, 7230PR, 7330PR, 7430E PR, 7430PR, 7530E PR, 7530PR
Opryskiwacz John Deere:
Seria 30: 4630
Seria 5: 5430i
Specyfikacja
Parametry
| Napięcie | 10-30 V |
|---|---|
| Moc | 90W |
| Lumeny | 3150lm - światło drogowe i mijania, 750lm - światło mijania |
| Barwa | 5700K |
| Diody | SMD LED |
| Stopień ochrony | IP68/IP69K |
| OEM | John Deere: AL178138, AL173619, AL178163 |
| Homologacja | CE, E9, R10, R149, ROHS |
Opinie użytkowników
Oceniono 0 na 5
0 recenzje
Oceniono 5 na 5
0
Oceniono 4 na 5
0
Oceniono 3 na 5
0
Oceniono 2 na 5
0
Oceniono 1 na 5
0
Napisz pierwszą opinię o „Lampa przednia 90W, światło mijania i drogowe, kwadratowa, dedykowana do John Deere TT.16606” Anuluj pisanie odpowiedzi
Zobacz nasze inne produkty
Lampa ostrzegawcza 45 LED, na akumulator z pilotem TT.14540-RC
Oceniono 0 na 5
Dostępne
333,00 zł brutto
SKU:
TT.14540-RC
Lampa Robocza 40LED 40 Wat rozproszona, owalna TT.13321
Oceniono 5.00 na 5
Dostępne
168,00 zł brutto
SKU:
TT.13321
Lampa Robocza 6LED 60W rozproszona, kwadratowa TT.13320
Oceniono 5.00 na 5
Dostępne
335,00 zł brutto
SKU:
TT.13320
Adapter / przejściówka H9/H11 (wtyk męski) → 9005 (HB3) gniazdo żeńskie
Oceniono 0 na 5
Dostępne
19,99 zł brutto
SKU:
TT.H9M-9005F
Lampa drogowa LED, 9-calowa MR. X, 160W, 11000 Lm, z dynamicznym, podwójnym światłem pozycyjnym TT.11160
Oceniono 0 na 5
Dostępne
899,00 zł brutto
SKU:
TT.11160

Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.