Lampa przednia 65W, lewa, światło mijania i drogowe, do New Holland, TT.16612L
SKU:
TT.16612L
963,00 zł brutto
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Ten produkt jest obecnie wyprzedany.
Bez obaw! Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy tylko produkt wróci do magazynu.
11
Osoby oglądające ten produkt teraz!
-
3 lata gwarancji SERIA BLACK
Gwarantujemy najwyższą jakość – seria BLACK objęta 3-letnią gwarancją producenta.
-
Szybka wysyłka – zamów do 13:00!
Zamówienia złożone nam do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia.
-
Pomoc ekspertów – skontaktuj się jak lubisz!
Doradztwo techniczne i merytoryczne wysokiej klasy specjalistów – napisz na contact@tttechnology.eu lub zadzwoń 61 875 30 62.
Opis
Wysokiej klasy lampa przednia ze światłem mijania, drogowym oraz roboczym do New Holland.
Najważniejsze cechy:
Gwarancja: 3 lata
Temperatura pracy: -40~+80 ° C
Redukcja szumów: CISPR 25 Class 4
Żywotność: 30 000h
Specyfikacja
Parametry
| Napięcie | 9-32 V |
|---|---|
| Moc | 65W |
| Lumeny | 1900lm - światło robocze, 2100lm - światło mijania, 2500lm - światło drogowe |
| Barwa | 5700K |
| Diody | CREE LED, OSRAM |
| Liczba led | 9 |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Wtyczka | H11 |
| OEM | 82029727 |
| Homologacja | CE, E9, R10, R149, ROHS |
Opinie użytkowników
Oceniono 0 na 5
0 recenzje
Oceniono 5 na 5
0
Oceniono 4 na 5
0
Oceniono 3 na 5
0
Oceniono 2 na 5
0
Oceniono 1 na 5
0
Napisz pierwszą opinię o „Lampa przednia 65W, lewa, światło mijania i drogowe, do New Holland, TT.16612L” Anuluj pisanie odpowiedzi
Zobacz nasze inne produkty
Lampa ostrzegawcza 45 LED, na akumulator z pilotem TT.14540-RC
Oceniono 0 na 5
Dostępne
333,00 zł brutto
SKU:
TT.14540-RC
Lampa Robocza 40LED 40 Wat rozproszona, owalna TT.13321
Oceniono 5.00 na 5
Dostępne
168,00 zł brutto
SKU:
TT.13321
Lampa Robocza 6LED 60W rozproszona, kwadratowa TT.13320
Oceniono 5.00 na 5
Dostępne
335,00 zł brutto
SKU:
TT.13320
Adapter / przejściówka H9/H11 (wtyk męski) → 9005 (HB3) gniazdo żeńskie
Oceniono 0 na 5
Dostępne
19,99 zł brutto
SKU:
TT.H9M-9005F
Lampa drogowa LED, 9-calowa MR. X, 160W, 11000 Lm, z dynamicznym, podwójnym światłem pozycyjnym TT.11160
Oceniono 0 na 5
Dostępne
899,00 zł brutto
SKU:
TT.11160

Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.