Lampa przednia 60W, światło mijania i drogowe, okrągła, dedykowana do Fendt, Massey Ferguson TT.16602
530,00 zł brutto
Na stanie
Na stanie
-
3 lata gwarancji SERIA BLACK
Gwarantujemy najwyższą jakość – seria BLACK objęta 3-letnią gwarancją producenta.
-
Szybka wysyłka – zamów do 13:00!
Zamówienia złożone nam do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia.
-
Pomoc ekspertów – skontaktuj się jak lubisz!
Opis
Wysokiej klasy lampa przednia okrągła ze światłem mijania, drogowym i do jazdy dziennej, dedykowana do Massey Ferguson, John Deere.
Lampa posiada wtyczkę H4, która zapewnia szybki i łatwy montaż.
Za pomocą trzech małych śrubek można regulować kąt świecenia lampy, aby zapewnić dobrą widoczność bez ryzyka oślepiania nadjeżdżających pojazdów.
Najważniejsze cechy:
Gwarancja: 3 lata
Temperatura pracy: -40℃~80℃
Redukcja szumów: CISPR 25 Class 4
Żywotność: 50 000 h
Długość przewodu: 20 cm
Nr OEM:
Massey Ferguson: 4278938M92, 4278938M91, 3788221M91, 3532565M91, 3305625M91, LHT 4278939M92, 4278939M91
Zastosowanie:
Massey Ferguson:
Seria 5400: 5425, 5435, 5445, 5455, 5460, 5465, 5470, 5475, 5480
Seria 6400: 6445, 6455, 6460, 6465, 6470, 6475, 6480, 6485, 6490, 6495, 6497, 6499
Seria 7400: 7465, 7475, 7480, 7485, 7490, 7495, 7497, 7499
Seria 8400: 8450/8460, 8470/8480.
John Deere:
1030, 1040, 1130, 1140, 1630, 1640, 1750, 1830, 1950, 2030, 2040, 2040S, 2130, 2140
Specyfikacja
Parametry
| Napięcie | 10-30 V |
|---|---|
| Moc | 60W |
| Lumeny | 2350lm - światła drogowe i mijania, 750lm - światło mijania |
| Barwa | 5700K |
| Diody | OSRAM |
| Liczba led | 2 |
| Stopień ochrony | IP68/IP69K |
| Wtyczka | H4 |
| OEM | Fendt: G716900020102, Massey Ferguson: 4278938M92, 4278938M91, 3788221M91, 3532565M91, 3305625M91, LHT 4278939M92, 4278939M91 |
| Homologacja | CE, E9, R10, R149, ROHS |
Opinie użytkowników
Zobacz nasze inne produkty
Lampa ostrzegawcza 45 LED, na akumulator z pilotem TT.14540-RC
Dostępne
Lampa Robocza 40LED 40 Wat rozproszona, owalna TT.13321
Dostępne
Lampa Robocza 6LED 60W rozproszona, kwadratowa TT.13320
Dostępne
Adapter / przejściówka H9/H11 (wtyk męski) → 9005 (HB3) gniazdo żeńskie
Dostępne
Lampa drogowa LED, 9-calowa MR. X, 160W, 11000 Lm, z dynamicznym, podwójnym światłem pozycyjnym TT.11160
Dostępne

Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.