Lampa narożna LED, 61W, światła mijania, drogowe i pozycyjne, do Case IH TT.16613P
SKU:
TT.16613P
1 376,00 zł brutto
Pozostało tylko: 2
Pozostało tylko: 2
19
Osoby oglądające ten produkt teraz!
-
3 lata gwarancji SERIA BLACK
Gwarantujemy najwyższą jakość – seria BLACK objęta 3-letnią gwarancją producenta.
-
Szybka wysyłka – zamów do 13:00!
Zamówienia złożone nam do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia.
-
Pomoc ekspertów – skontaktuj się jak lubisz!
Doradztwo techniczne i merytoryczne wysokiej klasy specjalistów – napisz na contact@tttechnology.eu lub zadzwoń 61 875 30 62.
Opis
Wysokiej klasy lampa narożna lewa ze światłem mijania, drogowym i pozycyjnym do Case IH.
Najważniejsze cechy:
Gwarancja: 3 lata
Temperatura pracy: -40 do +80 °C
Redukcja szumów: CISPR25 Class 4
Żywotność: 30 000 h
Pasuje do: Case IH 84367874, 87455682, 87309029, 87309030, 87602449
Specyfikacja
Parametry
| Napięcie | 9-32 V |
|---|---|
| Moc | 61W |
| Lumeny | 2400lm - światła mijania, 3700lm - światło drogowe |
| Barwa | 5700K |
| Diody | OSRAM |
| Liczba led | 4 |
| Stopień ochrony | IP67 |
| OEM | 87309030 |
| Homologacja | CE, E9, R10, R112, ROHS |
Opinie użytkowników
Oceniono 0 na 5
0 recenzje
Oceniono 5 na 5
0
Oceniono 4 na 5
0
Oceniono 3 na 5
0
Oceniono 2 na 5
0
Oceniono 1 na 5
0
Napisz pierwszą opinię o „Lampa narożna LED, 61W, światła mijania, drogowe i pozycyjne, do Case IH TT.16613P” Anuluj pisanie odpowiedzi
Zobacz nasze inne produkty
Lampa ostrzegawcza 45 LED, na akumulator z pilotem TT.14540-RC
Oceniono 0 na 5
Dostępne
333,00 zł brutto
SKU:
TT.14540-RC
Lampa Robocza 40LED 40 Wat rozproszona, owalna TT.13321
Oceniono 5.00 na 5
Dostępne
168,00 zł brutto
SKU:
TT.13321
Lampa Robocza 6LED 60W rozproszona, kwadratowa TT.13320
Oceniono 5.00 na 5
Dostępne
335,00 zł brutto
SKU:
TT.13320
Adapter / przejściówka H9/H11 (wtyk męski) → 9005 (HB3) gniazdo żeńskie
Oceniono 0 na 5
Dostępne
19,99 zł brutto
SKU:
TT.H9M-9005F
Lampa drogowa LED, 9-calowa MR. X, 160W, 11000 Lm, z dynamicznym, podwójnym światłem pozycyjnym TT.11160
Oceniono 0 na 5
Dostępne
899,00 zł brutto
SKU:
TT.11160

Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.