Lampa drogowa LED, 9-calowa, 200W, 17500 Lm, z podwójnym światłem pozycyjnym TT.11106
SKU:
TT.11106
1 238,00 zł brutto
Na stanie
Na stanie
19
Osoby oglądające ten produkt teraz!
-
3 lata gwarancji SERIA BLACK
Gwarantujemy najwyższą jakość – seria BLACK objęta 3-letnią gwarancją producenta.
-
Szybka wysyłka – zamów do 13:00!
Zamówienia złożone nam do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia.
-
Pomoc ekspertów – skontaktuj się jak lubisz!
Doradztwo techniczne i merytoryczne wysokiej klasy specjalistów – napisz na contact@tttechnology.eu lub zadzwoń 61 875 30 62.
Opis
Wysokiej klasy lampa drogowa, nie powodująca zakłóceń fal radiowych, dzięki redukcji szumów CISPR25 klasy 4. Odporna na mycie pod ciśnieniem o barwie 6000K. Należący do serii Black Offroad posiadającej 3-letnią gwarancję producenta. Funkcja podgrzewania podnosi temperaturę soczewki do 40 stopni Celsjusza. Najbardziej przyda się w krajach skandynawskich, gdzie będzie zapobiegać oszronieniu.
Najważniejsze cechy:
Diody LG
Moc: 200 W
Strumień światła: 17500 Lm
Barwa światła: 6000K
Wodoodporność na mycie pod ciśnieniem: IP68/IP69K
Redukcja szumów: CISPR25 Class 4
Podłączenie: złącze 2 PIN DT
Funkcje: Światło drogowe, Białe światło pozycyjne, Żółte światło pozycyjne, Funkcja podgrzewania
Zastosowanie:
- oświetlenie robocze offroad
- oświetlenie robocze w maszynach rolniczych
- oświetlenie robocze w maszynach budowlanych
- oświetlenie dodatkowe dla autobusów lub tirów
Specyfikacja
Parametry
| Napięcie | 9-36 V |
|---|---|
| Lumeny | 17500lm |
| Barwa | 6000K |
| Diody | LG |
| Liczba led | Światło drogowe 14, Światło pozycyjne 2 |
| Stopień ochrony | IP68/IP69K |
| Wtyczka | złącze 2 pin DTP |
| Funkcje | białe światło pozycyjne, podgrzewanie, światło drogowe, żółte światło pozycyjne |
| Homologacja | CE, E9, R10, R148, R149, ROHS |
Opinie użytkowników
Oceniono 0 na 5
0 recenzje
Oceniono 5 na 5
0
Oceniono 4 na 5
0
Oceniono 3 na 5
0
Oceniono 2 na 5
0
Oceniono 1 na 5
0
Napisz pierwszą opinię o „Lampa drogowa LED, 9-calowa, 200W, 17500 Lm, z podwójnym światłem pozycyjnym TT.11106” Anuluj pisanie odpowiedzi
Zobacz nasze inne produkty
Lampa ostrzegawcza 45 LED, na akumulator z pilotem TT.14540-RC
Oceniono 0 na 5
Dostępne
333,00 zł brutto
SKU:
TT.14540-RC
Lampa Robocza 40LED 40 Wat rozproszona, owalna TT.13321
Oceniono 5.00 na 5
Dostępne
168,00 zł brutto
SKU:
TT.13321
Lampa Robocza 6LED 60W rozproszona, kwadratowa TT.13320
Oceniono 5.00 na 5
Dostępne
335,00 zł brutto
SKU:
TT.13320
Adapter / przejściówka H9/H11 (wtyk męski) → 9005 (HB3) gniazdo żeńskie
Oceniono 0 na 5
Dostępne
19,99 zł brutto
SKU:
TT.H9M-9005F
Lampa drogowa LED, 9-calowa MR. X, 160W, 11000 Lm, z dynamicznym, podwójnym światłem pozycyjnym TT.11160
Oceniono 0 na 5
Dostępne
899,00 zł brutto
SKU:
TT.11160

Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.