Lampa drogowa LED, 9-calowa, 160W, 14500 Lm, z podwójnym światłem pozycyjnym TT.11016
799,00 zł brutto
Na stanie
Na stanie
-
3 lata gwarancji SERIA BLACK
Gwarantujemy najwyższą jakość – seria BLACK objęta 3-letnią gwarancją producenta.
-
Szybka wysyłka – zamów do 13:00!
Zamówienia złożone nam do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia.
-
Pomoc ekspertów – skontaktuj się jak lubisz!
Opis
TT.11016 Magic effect to nowoczesna lampa drogowa 9-calowa LED stworzona z myślą o użytkownikach, którzy oczekują mocnego światła, niezawodności i atrakcyjnego wyglądu w jednym produkcie. Dzięki dopracowanej konstrukcji skutecznie poprawia widoczność po zmroku i w trudnych warunkach, zwiększając komfort oraz bezpieczeństwo pracy i jazdy. To solidne rozwiązanie do pojazdów użytkowych, terenowych i maszyn, które muszą działać bez kompromisów.
Najważniejsze cechy:
Moc: 160W
Lumeny: 14500lm
Wodoodporność na mycie pod ciśnieniem: IP68/IP69K
Redukcja szumów: CISPR25 Class 3
Gwarancja: 3 lata
Zobacz: https://www.youtube.com/watch?v=spn1JXP4fI4
Specyfikacja
Parametry
| Napięcie | 9-36 V |
|---|---|
| Moc | 160W |
| Lumeny | 14500lm |
| Barwa | 5000K |
| Stopień ochrony | IP68/IP69K |
| Funkcje | białe światło pozycyjne, funkcja boost, światło drogowe, żółte światło pozycyjne |
| Soczewka | Combo |
| Homologacja | CE, ECE, R10, R148, R149, ROHS |
Opinie użytkowników
Zobacz nasze inne produkty
Lampa ostrzegawcza 45 LED, na akumulator z pilotem TT.14540-RC
Dostępne
Lampa Robocza 40LED 40 Wat rozproszona, owalna TT.13321
Dostępne
Lampa Robocza 6LED 60W rozproszona, kwadratowa TT.13320
Dostępne
Adapter / przejściówka H9/H11 (wtyk męski) → 9005 (HB3) gniazdo żeńskie
Dostępne
Lampa drogowa LED, 9-calowa MR. X, 160W, 11000 Lm, z dynamicznym, podwójnym światłem pozycyjnym TT.11160
Dostępne

Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.