Showing 49–52 of 52 results
Voltage
Brand
Homologation
Class
Monitors and cameras
Set of monitor plus 4 cameras TT.902MQS
Rated 0 out of 5
Out of stock
3 099,00 zł gross
SKU:
TT.902MQS 4kam
Set of monitor plus 4 cameras TT.977MQS
Rated 0 out of 5
In stock
2 149,00 zł gross
SKU:
TT.977MQS 4kam
Set: 360°, 10.1” touchscreen monitor with 4 cameras, 10-32V TT.11360M SET
Rated 0 out of 5
In stock
5 999,00 zł gross
SKU:
TT.11360M SET
| Monitor voltage | 10-32V |
|---|---|
| Monitor brightness | 600 cd/m2 |
| Monitor matrix | 10,1” |
| Monitor resolution | 1025x3RGBx600 |
| Monitor power consumption | max 30W |
| Monitor functions | ability to connect 4 cameras at the same time, split screen, has a built-in speaker, 360° 2D and 360° 3D view – possible choice |
| Monitor system | PAL/NTSC |
| Viewing angle of the monitor | 85° |
| Camera voltage | 12V |
| Camera system | PAL |
| Waterproof class of the camera | IP69K |
| Camera resolution | 1080P |
| Power consumption of the camera | 110mA max |
| Viewing angle of the camera | 360° |
| Connecting the camera | 4 PIN |
Wireless HD Monitor, 7-inch, 1080P, with 4-camera split screen TT.977 WI-FI
Rated 0 out of 5
In stock
923,00 zł gross
SKU:
TT.977 WI-FI